LCC tarptautinis universitetas Baltijos čempionate nusileido estėms

2022-02-20 15:38
Nuotr.: Vainius Sodeika
Nuotr. Vainius Sodeika

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (0-19) užbaigė dviejų dienų kelionę Estijoje.

4/4

Viliaus Stanišausko auklėtinės svečiuose 59:70 (15:19, 12:22, 15:16, 17:13) nusileido Talino „TalTech“ (7-11) krepšininkėms.

Antrajame kėlinyje Talino komanda spurtavo 7:0 ir įgijo dviženklę persvarą (28:17), kurios iki ketvirčio pabaigos lietuvėms nepavyko apkarpyti (41:27).

Lemiamame kėlinyje Klaipėdos ekipa turėjo 13 taškų deficitą (44:57), tačiau kibo varžovėms į atlapus – po Lauritos Jurčiūtės tritaškio likus 3 minutėms komandas skyrė vos 4 taškai  (57:61).

Visgi namų komanda per likusį rungtynių laiką sužaidė užtikrintai, kol viešnios iš Lietuvos vėl užstrigo puolime, o galiausiai ir pralaimėjo.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė L. Jurčiūtė, kurios sąskaitoje per 30 minučių buvo 14 taškų (3/7 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai, 1 blokas bei 13 naudingumo balų.

Talino komandai Marie Anette Sepp per 32 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, keturissyk suklydo, perėmė 5 kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus.

„TalTech“: Marie Anette Sepp 19 (6/9 dvit., 4 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld.), Sofia Kosareva 18 (4/8 trit.), Maarja Grunmann (2/6 trit., 2 blok.) ir Anna Liisa Vannamik (4/7 dvit., 5 atk. kam.) po 10.

„LCC“: Laurita Jurčiūtė 14 (3/7 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.), Karina Budajeva 12 (5/6 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kateryna Chikaodiri Dike 9 (4/7 dvit., 8 atk. kam.), Gustė Drakšaitė 7 (1/5 trit., 5 kld.).