Dviženklę persvarą išbarsčiusios klaipėdietės prieš atsakomąjį mačą įgijo trapų pranašumą

2022-03-19 14:39

Per pirmąjį Baltijos lygos ketvirtfinalio serijos mačą Klaipėdoje poros favoritas tarp vietos „Neptūno“ ir Kauno „Aisčių-LSMU“ neišryškėjo.

Namuose žaidusios klaipėdietės 75:72 (21:17, 24:15, 16:21, 14:19) iškovojo trapią pergalę ir prieš atsakomąjį mačą įgijo 3 taškų persvarą.

Atsakomosios rungtynės Kaune vyks antradienį. Toliau žengs pagal bendrą abiejų mačų rezultatą laimėjusi komanda.

Šios poros nugalėtojos pusfinalyje žais su Vilniaus „Kibirkštimi-MRU“. Baltijos lygos finalo ketvertas kovo 26-27 dienomis vyks Jonavos arenoje.

Antrajame kėlinyje klaipėdietės turėjo 15 taškų persvarą (41:26), bet „Aistės-LSMU“ po pertraukos pademonstravo charakterį ir net buvo išsiveržusios į priekį (71:69).

Rungtynes užbaigė Dalios Donskichytės tritaškis ir Ligitos Tamulytės dvitaškis su pražanga.

D. Donskichytė nugalėtojoms per 32 minutes pelnė 25 taškus (3/7 dvit., 6/12 trit., 1/1 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Viešnių gretose išsiskyrė Martyna Petrėnaitė – 20 taškų (5/8 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 16 naudingumo balų.

„Neptūnas“: Dalia Donskichytė 25 (6/12 trit., 20 naud.), Andra Gabalytė 14 (7 rez. perd., 6 kld., 5 per. kam.), Ligita Tamulytė ir Agnė Černeckytė (5 rez. perd.) po 12, Maisa Pereira Dias 10.

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 20, Gedvilė Savostaitė 13, Brigita Sinickaitė 10.