„Svaja“ – B diviziono finalo ketverte

2022-04-09 20:02
Nuotr.: D.Repečka
Nuotr. D.Repečka

Vilniaus „Svaja“ be didesnių keblumų pasiekė Moterų lygos B diviziono finalo ketvertą.

30
35
60%
6/10
3

Sostinės klubas savo aikštėje 85:39 (16:6, 28:19, 18:9, 23:5) įveikė Kauno „KM Žalgirį“ (-).

Ketvirtfinalio serija vyksta iš dvejų rungtynių. Kaunietėms svečiuose reikėjo revanšuotis bent 13 taškų pranašumu.

B diviziono finalo ketvertas vyks balandžio 23-24 dienomis Vilniuje.

Vilniaus komandai Vitalija Miežytė per 37 minutes pelnė 30 taškų (5/7 dvit., 6/10 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Kauno ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Gerda Tamoševičiūtė, kurios sąskaitoje per 36 minutes buvo 14 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit.), 6 atkovoti kamuoliai bei 8 naudingumo balai.

„Svaja“: Vitalija Miežytė 30 (5/7 dvit., 6/10 trit., 3 per. kam., 35 naud.), Reda Moderienė (7/11 dvit., 7 atk. kam.) ir Kamilė Žiedelytė (2/4 trit., 5 atk. kam.) po 14, Vita Kuktienė (4/8 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Sandra Valančienė (4/9 dvit., 9 atk. kam.) po 8, Audronė Zdanevičiūtė 7 (1/6 trit., 6 atk. kam.).

„KM Žalgiris“: Gerda Tamoševičiūtė 14 (4/7 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Vesta Peregorodejevaitė 8 (2/4 trit.).