Paskutinių sekundžių trileryje – LCC komandos nesėkmė prieš estes

2022-10-15 15:18
Nuotr.: Kamilė Linkevičiūtė
Nuotr. Kamilė Linkevičiūtė

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (1-1) Baltijos čempionate paskutinėmis sekundėmis patyrė apmaudų pralaimėjimą.

4

Viliaus Stanišausko auklėtinės namuose 59:60 (12:27, 14:7, 20:11, 13:15) nusileido Talino „TalTech“ (3-1).

Galingai rungtynes pradėjusios estės pirmajame kėlinyje susikrovė 15 taškų persvarą (27:12), tačiau klaipėdietės nepasidavė ir dar iki ilgosios pertraukos nukirpo deficitą iki vienženklio (26:34).

Trečiajame ketvirtyje Klaipėdos komanda tęsė pradėtus darbus ir po Maisos Dias dvitaškio rezultatas tapo lygus – 37:37. Visgi nė vienai komandai iki mačo pabaigos nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo, tad likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus kiek daugiau nei minutei Elizabete Bulane dvitaškiu didino klaipėdiečių persvarą (59:56), estės dukart prametė, bet kamuolį atkovojusi Sofia Kosareva trečiuoju bandymu pelnė taškus (58:59). Tada Elizabete Bulan suklydo, o Annika Koster vėl persvėrė rezultatą (60:59).

Tiksint paskutinėms 7 sekundėms E. Bulane nepataikė, o viešnios galiausiai triumfavo.

Klaipėdos komandai Maiara Pereira Dias per 32 minutes pelnė 12 taškų (5/5 dvitaškiai, 2/3 baudų metimai), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 28 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose Annika Koster per 37 minutes surinko 14 taškų (5/14 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus bei 22 naudingumo balus.

Taip pat rezultatyvi buvo ir Kristel Rattasepp, per 33 minutes pelniusi 15 taškų (5/11 dvit., 1/5 trit.). Ji taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 5 naudingumo balus.

LCC: Elizabete Bulane 22 (4/11 dvit., 4/13 trit., 6 atk. kam.), Maisa Pereira Dias 19 (6/8 dvit., 7/10 baud., 8 atk. kam., 4 kld.), Maiara Pereira Dias 12 (5/5 dvit., 14 atk. kam., 28 naud.).

„TalTech“: Kristel Rattasepp 15 (5/11 dvit., 1/5 trit., 4 kld.), Annika Koster 14 (5/14 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.), Sofia Kosareva 13 (4/8 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).