Latvijoje triumfavusios klaipėdietės išliko nenugalėtos

2022-11-09 20:52
Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Klaipėdos „Neptūnas“ (6-0) tęsia pergalių seriją Baltijos lygoje . Martyno Airošiaus auklėtinės svečiuose 90:55 (26:15, 17:10, 24:23, 23:7) nugalėjo Liepojos „Liepaja/LSSS“ (2-2) ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

13
34
100%
5/5
8

Klaipėdietės pirmojo kėlinio pabaigoje spurtavo 14:0 ir įgijo dviženklę persvarą (24:10), po pirmųjų 10 minučių lietuvaitės pirmavo 26:15.

Antrajame ketvirtyje „Neptūnas“ išlaikė persvarą bei po truputėlį ją didino. Likus 4 minutėms iki ilgosios pertraukos pranašumas išaugo iki rekordinio – 22 taškų (41:19). Šeimininkės iki pertraukos deficitą šiek tiek sumažino (25:43).

Po pertraukos klaipėdietės išlaikė iniciatyvą ir neleido varžovėms priartėti, o ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 23:7 galutinai įtvirtino šeštąją iš eilės pergalę.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Viktoria Balaban, kurios sąskaitoje per 22 minutes buvo 13 taškų (4/4 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Dalia Donskichytė, per 25 minutes pelniusi 18 taškų (5/5 dvit., 2/2 trit.). Ji taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Liepojos komandai Enija Kivite per 24 minutes pelnė 12 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

„Liepaja/LSSS“: Kitija Muzikante (4/12 trit.) ir Enija Kivite (2/5 trit., 9 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.) po 12, Paula Kleščova 9 (2/7 dvit., 5/5 baud., 8 kld.), Sanija Brikmane 7 (4 kld.).

„Neptūnas“: Dalia Donskichytė 18 (5/5 dvit., 2/2 trit., 6 per. kam., 30 naud.), Ligita Tamutytė (5/8 dvit.) ir Linda Ndoli (6/11 dvit., 9 atk. kam.) po 14, Viktoria Balaban 13 (4/4 dvit., 5/5 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld., 34 naud.), Brigita Sinickaitė 11 (2/5 trit., 3 per. kam.), Uliana Datsko (2/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Agnė Černeckytė (4/5 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 7 kld.) po 10.