Klaipėdietės apgynė namų tvirtovę nuo Rygos krepšininkių

2022-11-13 17:15

Laurita Jurčiūtė pelnė 30 taškų ir jos vedama Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (4-2) iškovojo ketvirtąją pergalę Baltijos čempionate.

Fotogalerija

Klaipėdos klubas savo aikštėje 88:57 (22:19, 22:12, 22:14, 22:12) įveikė Rygos „BJBS“ (1-5) ekipą.

Spurtavusios šeimininkės prieš pat ilgąją pertrauką pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (44:31), kurią trečiajame kėlinyje padidino iki 23 taškų (66:43).

Per lemiamą ketvirtį Rygos krepšininkės stebuklo nebesukūrė, todėl turėjo pripažinti klaipėdiečių pranašumą.

Klaipėdos komandai Laurita Jurčiūtė per 29 minutes pelnė 30 taškų (5/7 dvit., 4/9 trit., 8/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 37 naudingumo balus.

Rygos ekipos gretose išsiskyrė Katrina Kalnina, kurios sąskaitoje per 27 minutes buvo 10 taškų (4/8 dvit., 2/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 9 naudingumo balai.

LCC: Laurita Jurčiūtė 30 (5/7 dvit., 4/9 trit., 8/10 baud., 7 atk. kam., 2 blok., 37 naud.), Maisa Pereira Dias 16 (5/5 dvit., 6/8 baud., 11 atk. kam., 28 naud.), Maiara Pereira Dias 10 (8 atk. kam.), Elizabete Bulane (2/8 trit., 6 atk. kam., 5 kld.) ir Kateryna Chikaodiri Dike (8 atk. kam.) po 8.

„BJBS“: Kate Kondratjeva 11 (7/8 baud.), Katrina Raina Kalnina 10 (4/8 dvit.), Liva Linina 9 (3/7 dvit., 3 per. kam., 6 kld.), Franciska Treiliha 8, Paula Patricija Putniece (1/5 trit.) ir Madara Liepniece (5 kld.) po 7.