Latves įveikusi „Kibirkštis“ įsirašė šeštąją pergalę Baltijos čempionate

2022-12-11 20:09

Po skaudaus Europos taurės pralaimėjimo Vilniaus „Kibirkštis“ (6-1) atsitiesė Baltijos čempionate.

Fotogalerija

Gitauto Kievino auklėtinės namie 73:41 (22:14, 18:10, 20:6, 13:11) užtikrintai nugalėjo Daugpilio universiteto (1-9) krepšininkes.

Vilnietės antrojo ketvirčio pradžioje po Livijos Sakevičiūtės kablio su pražanga įgijo dviženklę persvarą (25:14), kurią iki ilgosios pertraukos padidino iki 16 taškų (40:24).

Antroje mačo pusėje toliau aikštėje dominavusios šeimininkės ketvirtajame kėlinyje susikrovė rekordinę 37 persvarą (71:34) ir įsirašė šeštąją pergalę Baltijos pirmenybėse.

Vilniaus komandai Gintarė Petronytė per 19 minučių pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Laura Juškaitė, per 23 minutes pelniusi 17 taškų (6/9 dvit., 1/7 trit.). Ji taip pat atkovojo 7 kamuolius bei surinko 15 naudingumo balų.

Daugpilio ekipos gretose išsiskyrė Valerija Baranovska, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 19 taškų (2/7 dvit., 5/13 trit.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 8 naudingumo balai.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 17 (6/9 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam., 4 kld.), Gintarė Petronytė 13 (4/6 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 3 blok., 25 naud.), Eglė Zabotkaitė 11 (2/6 trit., 5/6 baud.), Justina Miknaitė 10 (2/2 trit., 5 atk. kam.).

„Daugpilis“: Valerija Baranovska 19 (2/7 dvit., 5/13 trit.), Lauma Poikąnė 9 (5 atk. kam., 4 kld.).