Po ilgosios pertraukos spurtavusios „Aistės–LSMU“ nugalėjo latves

Kauno „Aistės-LSMU“ (6-3) iškovojo šeštąją pergalę Baltijos čempionate.

16
100%
10/10
3

Kauno komanda namie 81:65 (21:13, 19:22, 25:9, 16:21) nugalėjo Rygos TTT (3-6) ir laimėjo antrą sykį paeiliui.

Kaunietės antrajame kėlinyje bandė įgyti dviženklę persvarą (34:25), tačiau besivyjusios viešnios iš Latvijos prieš ilgąją pertrauką sugebėjo nukirpti deficitą iki 5 taškų (35:40).

Vis tik trečiajame ketvirtyje šeimininkės sukūrė galingą spurta 19:4 ir po Gintarės Paulauskaitės dvitaškio susikrovė rekordinį 20 taškų pranašumą (59:39).

Per lemiamą kėlinį latvės mažino atsilikimą iki 13 taškų (54:67), tačiau per likusias 6 minutes arčiau nebepriartėjo ir kaunietės šventė tvirtą pergalę.

Kauno komandai Neda Pliatkutė per 17 minučių pelnė 10 taškų (0/3 dvit., 10/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Tyra Buss, per 34 minutes pelniusi 22 taškus (3/10 dvit., 4/9 trit.). Ji taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

Rygos ekipos gretose išsiskyrė Emilia Kosla, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 19 taškų (6/12 dvit., 0/3 trit., 7/12 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 22 (3/10 dvit., 4/9 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Martyna Petrėnaitė 17 (7/12 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Neda Pliatkutė (10/10 baud.) ir Urtė Čižauskaitė (5/10 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.) po 10, Gedvilė Savostaitė 8 (5 atk. kam.).

„TTT“: Emilia Kosla 19 (6/12 dvit., 7/12 baud., 8 atk. kam., 3 per. kam., 6 kld.), Marta Miščenko 13 (5/9 dvit., 8 atk. kam.), Katrīna Trankale 12 (2/4 trit., 6/6 baud., 4 per. kam., 4 kld.), Gunta Baško 8 (3/9 dvit., 11 atk. kam.).