L. Tamutytės vedamos klaipėdietės įveikė Šiaulių komandą

2023-01-18 19:56

Klaipėdos „Neptūnas“ (5-0) tęsia pergalių seriją „Adma Moterų lygos“ A divizione.

Fotogalerija

Martyno Airošiaus auklėtinės namuose 82:63 (25:12, 21:16, 22:17, 14:18) nugalėjo „Šiaulių-Vilmers“ (0-7) ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Po pirmojo kėlinio klaipėdietės įgijo dviženklę persvarą (25:12), kurią iki ilgosios pertraukos padidino iki 18 taškų (46:28)

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštėje nepasikeitė, todėl viešnios iš Šiaulių turėjo pripažinti „Neptūno“ pranašumą.

Klaipėdos komandai Linda Ndoli per 23 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Ligita Tamutytė, per 27 minutes pelniusi 19 taškų (8/11 dvit., 0/2 trit.). Ji taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Morgan Lenahan, kurios sąskaitoje per 27 minutes buvo 17 taškų (6/12 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Neptūnas“: Ligita Tamutytė 19 (8/11 dvit.), Dalia Donskichytė (3/4 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Linda Ndoli (4/7 dvit., 12 atk. kam.) po 11, Saulė Mikelionytė ir Brigita Sinickaitė (4 rez. perd.) po 10, Viktoria Balaban 9 (2/7 dvit., 6 atk. kam.).

„Šiauliai-Vilmers“: Morgan Lenahan 17 (6/12 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Yuliia Hutevych 16 (3/6 trit.), Danguolė Pupkevičiūtė ir Enrika Matiukaitė (6 atk. kam., 4 kld.) po 8.