2023-01-24 20:58
Nuotr.: V. Selivoncikas
Nuotr. V. Selivoncikas

Vilniaus „Kibirkštis“ (5-1) iškovojo penktąją pergalę „Adma Moterų lygoje“.

Gitauto Kievino auklėtinės išvykoje 79:60 (25:18, 19:17, 16:15, 19:10) įveikė Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą (1-4).

Antrajame kėlinyje vilnietės spurtavo 13:2 ir įgijo rekordinę 18 taškų persvarą (40:22), tačiau šeimininkės nepasidavė ir po Salome Cordinier dvitaškio trečiajame ketvirtyje kirpo atsilikimą vos iki 6 taškų (47:53).

Vis tik tada viešnios iš Vilniaus vėl šturmavo – dar prieš lemiamą ketvirtį dviženklį pranašumą atstatė Gabrielė Šulskė (60:50), o ketvirtojo kėlinio pradžioje klaipėdietės jau turėjo 19 taškų deficitą (50:69), iš kurio nebeišsikapstė.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė dvigubą dublį surinkusi Gintarė Petronytė, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 19 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 35 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo G. Šulskė, per 26 minutes pelniusi 19 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 7/9 baud.). Ji taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Klaipėdos komandai Maiara Dias per 29 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 0/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

LCC: Lina Loceniece 19 (5/11 trit., 3 per. kam.), Maiara Dias 12 (4/7 dvit., 7 atk. kam.), Salome Cordinier 9, Maisa Dias 8 (7 atk. kam.).

„Kibirkštis“: Gabrielė Šulskė (2/4 trit., 7/9 baud.) ir Gintarė Petronytė (6/8 dvit., 7/8 baud., 14 atk. kam., 35 naud.) po 19, Rachel Elise Theriot 12 (4/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.).