Uraganinį puolimą pademonstravusi „Kibirkštis“ nugalėjo šiaulietes

2023-02-01 21:18
Nuotr.: R. Lukoševičius
Nuotr. R. Lukoševičius

„Adma Moterų lygoje“ Vilniaus „Kibirkštis“ (7-1) pasiekė sezono atkovotų kamuolių ir taškų rekordus bei pratęsė pergalingą žygį. Gitauto Kievino auklėtinės namuose 113:55 (27:4, 34:19, 22:13, 30:19) uraganiniu puolimu pranoko „Šiaulių-Vilmers“ (0-8) krepšininkes ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui.

2/3

113 pelnytų taškų – „Adma Moterų lygos“ sezono rekordas tarp visų komandų.

Šiaulietėms tai buvo aštuntasis pralaimėjimas iš eilės vietinėse pirmenybėse.

Pirmajame kėlinyje šiaulietės pelnė vos 4 taškus, o Vilniaus ekipa pirmąją rungtynių pusę laimėjo 38 taškų persvara – 61:23.

„Kibirkšties“ gretose visos registruotos krepšininkės (10) pasižymėjo taškais.

Šeimininkės kovą po lenta laimėjo 60:32.

60 atkovotų kamuolių – taip pat Lietuvos lygos sezono rekordas tarp visų komandų.

Vilniaus komandai Karolina Kazočiūnaitė per 26 minutes pelnė 18 taškų (6/6 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Dvigubą dublį pasiekė 12 taškų pelniusi ir 11 kamuolių atkovojusi Gintarė Petronytė ir 11 taškų bei 13 atkovotų kamuolių surinkusi Eglė Zabotkaitė.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Enrika Matiukaitė, kurios sąskaitoje per 35 minutes buvo 12 taškų (6/14 dvit., 0/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių bei 9 naudingumo balai.

„Kibirkštis“: Karolina Kazočiūnaitė 18 (6/6 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.), Ugnė Sirtautaitė 14 (7/13 dvit., 5 atk. kam.), Rachel Theriot 13 (3/3 trit.), Gintarė Petronytė (5/9 dvit., 11 atk. kam.) ir Gerda Raulušaitytė (6/7 dvit.) po 12, Livija Sakevičiūtė 11 (3/7 dvit., 5/6 baud., 5 rez. perd.), Gabrielė Šulskė (4/6 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Eglė Zabotkaitė (2/4 trit., 13 atk. kam., 4 rez. perd.) po 10, Gintarė Mažionytė 7 (3 per. kam.).

„Šiauliai-Vilmers“: Danguolė Pupkevičiūtė 15 (6/14 dvit., 1/5 trit., 4 kld.), Morgan Lenahan 14 (6/17 dvit., 0/5 trit.), Enrika Matiukaitė 12 (6/14 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.).