Prastą trečiąjį kėlinį sužaidusios LCC krepšininkės krito Rygoje

2023-03-03 22:39
Nuotr.: V. Selivoncikas
Nuotr. V. Selivoncikas

Itin prastai trečiajame kėlinyje rungtyaniavusi Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda (9-10) patyrė nesėkmę „ Betsafe-Baltijos lygoje“. Klaipėdietės išvykoje 58:69 (12:16, 14:10, 12:32, 20:11) nusileido Rygos TTT (12-7) ekipai.

Uostamiesčio krepšininkės latvėms intensyviai priešinosi du kėlinius. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo lygus – 26:26.

Visgi trečiajame kėlinyje TTT krepšininkės užsivedė ir dominavo aikštėje. Puolime spindėjusios Rygos klubo žaidėjos trečiajame ketvirtyje pelnė 32 taškus, praleido 12 bei prieš lemiamas 10 minučių įgijo 20 taškų persvarą – 58:38.

Viešnios paskutiniame kėlinyje dar sumažino deficitą, tačiau to neužteko pergalei pasiekti.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Maisa Dias, kurios sąskaitoje per 33 minutes buvo 12 taškų (4/8 dvit., 4/7 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Rygos komandai Dekeiya Cohen per 33 minutes pelnė 19 taškų (8/26 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

TTT: Dekeiya Cohen 19 (8/26 dvit., 17 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Gunta Baško 14 (6/8 dvit., 10 atk. kam.), Kate Vilka 11 (3/6 trit., 3 per. kam.), Ilze Jakobsone 9 (3/7 dvit., 5 rez. perd., 5 per. kam.).

LCC: Lina Loceniece 15 (4/7 trit.), Maisa Pereira Dias 12 (4/8 dvit., 14 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 11.