Rygoje laimėjęs „Neptūnas“ pergalingai uždarė „Betsafe-Baltijos lygos“ sezoną

2023-03-16 20:46
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Viktoria Balaban surengė nuostabų pasirodymą ir jos vedamas Klaipėdos „Neptūnas“ (15-7) iškovojo penkioliktąją pergalę „Betsafe-Baltijos lygoje“. Klaipėdos klubas išvykoje 89:65 (28:10, 16:17, 29:15, 16:23) įveikė Rygos „BJBS“ (2-19).

8/9

Klaipėdietės reguliarųjį „Betsafe-Baltijos lygos“ sezoną užbaigė 3-oje vietoje su 15 pergalių ir 7 nesėkmėmis.

Galingai rungtynes pradėjusios klaipėdietės vien per pirmąjį kėlinį suvertė 28 taškus, kai šeimininkės sukrapštė tik 10. Po tokio sėkmingo starto viešnios iš Klaipėdos iki ilgosios pertraukos ne tik išsaugojo pranašumą (44:27), bet antroje rungtynių pusėje dar smarkiau pabėgo į priekį.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė V. Balaban, kurios sąskaitoje per 25 minutes buvo 26 taškai (3/4 dvit., 4/7 trit., 8/9 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Rygos komandai Elizabete Feierberga per 30 minučių pelnė 10 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„BJBS“: Katryna Raina Kalnina 17 (7/14 dvit.), Šarlote Petersone 11 (2/7 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Elizabete Feierberga 10 (5/5 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Madara Liepniece 8 (5 rez. perd.).

„Neptūnas“: Viktoria Balaban 26 (4/7 trit., 8/9 baud., 8 atk. kam., 5 kld., 29 naud.), Agnė Černeckytė 21 (5/12 trit., 6/7 baud., 5 rez. perd., 25 naud.), Uliana Datsko 12 (2/3 trit.), Saulė Mikelionytė 9 (8 atk. kam.), Dalia Donskichytė 7 (2/4 trit., 5 atk. kam., 11 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.).