„Aistės-LSMU“ nesėkmingai startavo ketvirtfinalyje

2023-03-21 21:48
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Kauno „Aistės-LSMU“ nesėkmingai startavo „Betsafe-Baltijos lygos“ ketvirtfinalyje. Rimanto Grigo auklėtinės išvykoje 52:66 (13:14, 17:17, 14:24, 8:11) nusileido Rygos TTT krepšininkėms.

24
27
15
33%
2/6

Norint žengti į finalo ketvertą, kaunietėms reikia atsakomąsias namų rungtynes laimėti bent 15 taškų persvara.

Antrasis tarpusavio mačas startuos kovo 25-ąją (šeštadienį) 15 val.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Martyna Petrėnaitė, kurios sąskaitoje per 37 minutes buvo 21 taškas (7/10 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Nesėkmingai rungtynės susiklostė Kauno ekipos lyderei Tyra Buss. Ji per 37 minutes įmetė vos 1 iš 10 metimų. 26-erių amerikietė pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 1/9 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 6 klaidas, blokavo metimą bei surinko minusinį naudingumo balo rodiklį (-4).

TTT atstovės pranašumą susikrovė antroje rungtynių pusėje, per kurią „Aistės-LSMU“ pelnė tik 22 taškus.

Kaunietės pataikė 3 iš 25 tritaškių (12 proc.), kai šeimininkės – 5 iš 24 (21 proc.).

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Dekeiya Cohen, kuri per 28 minutes pelnė 24 taškus (11/19 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

TTT: Dekeiya Cohen 24 (11/19 dvit., 15 atk. kam., 27 naud.), Kate Vilka 17 (4/7 dvit., 2/9 trit., 5 rez. perd.), Gunta Baško 9 (3/11 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.).

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 21 (7/10 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam.), Audronė Zdanevičiūtė 11 (4/6 dvit., 3/8 baud.).