Išvykoje triumfavusi LCC mažojo finalo serijoje išsiveržė į priekį

2023-04-16 19:38
Nuotr.: V. Selivoncikas
Nuotr. V. Selivoncikas

Pergalingai „Adma Moterų lygos“ mažojo finalo seriją pradėjo Klaipėdos LCC. Pajūrio krepšininkės išvykoje 76:72 (16:24, 19:11, 22:11, 19:26) nugalėjo Kauno „Aistes-LSMU“ ir perėmė namų aikštės pranašumą.

4/4

Serijoje iki trijų pergalių klaipėdietės įgijo pranašumą 1-0. Antrosios serijos rungtynės vyks trečiadienį 19 val. Klaipėdoje.

Likus kiek daugiau nei minutei iki mačo pabaigos šeimininkių deficitas siekė vos 1 tašką (72:73). Komandos apsikeitė netiksliomis atakomis, o Gustė Drakšaitė likus 26 sek. pelnė du taškus iš po krepšio bei padidino viešnių persvarą iki 3 taškų – 75:72.

Tyra Buss mėgino išlyginti rezultatą, bet kauniečių lyderės bandymas buvo netikslus. Rungtynes baudos metimu uždarė Drakšaitė.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Lina Loceniece, kurios sąskaitoje per 35 minutes buvo 23 taškai (2/8 dvit., 5/12 trit., 4/4 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Kauno komandai Buss per 36 minutes pelnė 22 taškus (4/11 dvit., 4/8 trit., 2/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 22 (4/11 dvit., 4/8 trit., 5 rez. perd.), Gintarė Paulauskaitė 16 (5/10 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Gedvilė Savostaitė 9 (7 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė 8 (6 atk. kam.).

LCC: Lina Loceniece 23 (2/8 dvit., 5/12 trit., 7 atk. kam.), Elizabete Bulane 14 (2/6 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd., 5 kld.), Kateryna Chikaodiri Dike 13 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 8 (1/5 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Gustė Drakšaitė 7.