Drama Klaipėdoje: L. Loceniece metimas parklupdė kaunietes

2023-04-19 22:10
Nuotr.: V. Selivoncikas
Nuotr. V. Selivoncikas

„Adma Moterų lygoje“ Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas dar arčiau priartėjo prie bronzos medalių. Klaipėdos klubas savo aikštėje 67:66 (12:20, 17:23, 18:14, 20:9) dramatiškai palaužė Kauno „Aistės-LSMU“ ir mažojo finalo serijoje išsiveržė į priekį 2-0.

13
28
14
6

Trečiosios mažojo finalo serijos rungtynės vyks penktadienį 19 val. Kaune.

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos kaunietės turėjo dviženklę persvarą (64:54), tačiau per lemiamą atkarpą spurtavusios šeimininkės tiksint paskutinėms 7 sekundėms išsiveržė į priekį (67:66), kai pergalingą metimą paleido Lina Loceniece.

Klaipėdos komandai Maisa Dias per 33 minutes pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Laurita Jurčiūtė, per 34 minutes pelniusi 25 taškus (6/7 dvit., 3/8 trit.). Ji taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Gintarė Paulauskaitė, kurios sąskaitoje per 40 minučių buvo 15 taškų (4/9 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

LCC: Laurita Jurčiūtė 25 (6/7 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Lina Loceniece 15 (3/8 trit.), Maiara Dias (5/12 dvit., 9 atk. kam.) ir Maisa Dias (7/8 baud., 14 atk. kam., 6 rez. perd., 28 naud.) po 13.

„Aistės-LSMU“: Gintarė Paulauskaitė (4/9 dvit., 8 atk. kam., 3 blok.) ir Tyra Buss (3/8 dvit., 2/8 trit., 3/8 baud., 2 blok.) po 15, Martyna Petrėnaitė 13 (5/6 dvit., 1/6 trit.), Neda Pliatkutė 9 (5 rez. perd.).