„Aistės-LSMU“ išvykoje susitvarkė su Jūrmalos ekipa

2023-11-03 18:46
Nuotr.: D. Urbonas
Nuotr. D. Urbonas

„Betsafe-Baltijos moterų lygoje“ Kauno „Aistės-LSMU“ (2-1) įsirašė 2 pergalę. Karolio Abramavičiaus auklėtinės išvykoje 77:57 (15:11, 23:21, 23:12, 16:13) užtikrintai įveikė Jūrmalos „Jūrmala“ (0-3).

15
25
86%
6/7
3

„Aistėms-LSMU“ labiau atsiplėšti nuo varžovių pavyko prasidėjus antrajam kėliniui (20:11), tačiau šeimininkės spurtavo 10:0 ir persverė rezultatą (21:20).

Po ilgosios pertraukos kaunietės įklampino Jūrmalos krepšininkes, o pačios pradėjo tolti.

Paskutinis ketvirtis „Aistėms-LSMU“ buvo tik formalumas, kadangi kaunietės išlaikė saugų pranašumą ir šventė pergalę – 77:57.

„Aisčių-LSMU“ gretose išsiskyrė Gintarė Paulauskaitė, kuri surinko dvigubą dublį ir per 23 minutes surinko 15 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 6/7 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Jūrmalos komandai Žozefīne Sīpoliņa per 33 minutes pelnė 26 taškus (6/16 dvitaškiai, 4/10 tritaškiai, 2/4 baudų metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

„Jūrmala“: Žozefīne Sīpoliņa 26 (6/16 dvit., 4/10 trit., 7 atk. kam.), Aleksa Purmale 9 (4/10 dvit., 7 atk. kam., 5 per. kam.), Nikola Ozola 8 (5 rez. perd., 3 per. kam.), Paula Pētersone 7 (2/10 trit.).

„Aistės-LSMU“: Gintarė Paulauskaitė 15 (6/7 baud., 11 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld., 25 naud.), Gedvilė Savostaitė 12 (4/5 dvit., 11 atk. kam.), Austė Jurevičiūtė (2/7 trit.) ir Gustė Dziatkauskaitė (4/5 dvit.) po 10, Livija Kaktaitė 8 (2/7 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Karolina Kazočiūnaitė (2/4 trit., 2 blok.) ir Eva Pernavaitė (4 rez. perd.) po 7.