Legionierių vedami „Šiauliai-Vilmers“ įveikė panevėžietes

2023-11-03 19:54

Mercy Wanyama ir Cassidy Mihalko vedami „Šiauliai-Vilmers“ (2-1) įsirašė 2 pergalę „Betsafe-Baltijos moterų lygoje“. Saulės miesto klubas namuose 82:69 (18:18, 26:16, 23:23, 15:12) įveikė „MKK Panevėžį“ (1-2).

Fotogalerija

Atkakli kova tęsėsi visą pirmąjį kėlinį, tačiau antrajojo pradžioje šeimininkės spurtavo (26:18) ir laimėjo pirmąją dvikovos dalį – 44:34.

Po ilgosios pertraukos panevežietės Šiaulių-Vilmers“ sumažino savo deficitą iki vieno metimo (48:51), tačiau pasibaigus trečiajam kėliniui persvara vėl grįžo į savo vėžes (67:57).

Didesnės intrigos MKK Panevėžys“ daugiau nesukūrė ir Saulės miesto ekipa triumfavo namuose – 82:69.

Viena iš pagrindinių pergalės kalvių Wanyama užfiksavo dvigubą dublį ir per 34 minutes pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Šiauliečių gretose be keitimų žaidusi ir rezultatyviausia buvusi Mihalko per 40 minučių surinko 22 taškus (5/9 dvit., 3/6 trit.), 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 20 efektyvumo balų.

Panevėžio ekipos gretose išsiskyrė Kristė Timofejeva, kurios sąskaitoje taip pat buvo dvigubas dublis. Puolėja per 31 minutę pelnė 13 taškų (5/12 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, įsirašė 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Manau, pagrindinis dalykas ko pritrūko, galbūt fiziškumo, psichologinio pasitikėjimo ir užtikrintumo. Padarėme daug klaidų ir praradome daug kamuolių, todėl to pasekoje turime tai, ką turime“, – sakė „Šiaulių-Vilmers“ strategas Mindaugas Kriščiokaitis.

„Šiauliai-Vilmers“: Cassidy Rose Mihalko 22 (5/9 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Mercy Ayitso Wanyama 16 (7/10 dvit., 14 atk. kam., 31 naud.).

„MKK Panevėžys“: Miglė Kisarauskaitė 14 (4/5 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Kristė Timofejeva 13 (5/12 dvit., 11 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė (2/7 trit.) ir Šeila Gudinskaitė (4/10 dvit., 6 atk. kam., 5 kld.) po 12, Goda Vašurenkaitė 7 (4 rez. perd.).