„Kibirkštis“ neturėjo vilčių mače su Rygos TTT

2023-11-15 17:55

„Betsafe-Baltijos moterų lygos“ finalo pakartojime Vilniaus „Kibirkštis“ (2-1) neturėjo šansų prieš Rygos TTT (4-0). Vilnietės „Jeep“ arenoje 49:85 (11:17, 13:22, 10:23, 15:23) neprilygo varžovėms iš Rygos ir patyrė pirmąją nesėkmę „Betsafe-Baltijos moterų lygoje“.

6/12

Susitikimą sėkmingiau pradėjo TTT merginos, kurios per pirmąsias 5 minutes įgijo dviženklį pranašumą (14:4).

Nors „Kibirkščiai“ pavyko sumažinti deficitą iki vienaženklio, tačiau Rygos ekipa ėmė vis labiau tolti ir pirmąją mačo dalį laimėjo 39:24.

Grįžus po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – vilnietės nerado tinkamų kelių puolime, o TTT bėgant laikui tik didino savo dominavimą.

Paskutiniame ketvirtyje rygietės dar spurtavo 17:0 atkarpa (79:36) ir sutriuškino varžoves jų pačių arenoje – 85:49.

Rygos ekipos gretose išsiskyrė Dekeiya Cohen, kurios sąskaitoje per 26 minutes – 14 taškų (6/12 dvit., 2/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Rezultatyviausiai TTT komandoje žaidusi Margaux Claveau per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/8 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 efektyvumo balų.

Vilnietėms Eglė Zabotkaitė per 29 minutes pelnė 13 taškų (2/8 dvit., 1/2 trit., 6/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

„Pradėjome nelabai gerai, gynyba buvo silpnoka ir įsivažiavome antroje rungtynių pusėje, pradėjome agresyviau gintis ir tada atėjo mūsų puolimas. Pirmoje pusėje nepataikėme visų 8 baudų metimų, prastai pradėjome, bet džiaugiuosi, kad pavyko tai padaryti antroje“, – po pergalės kalbėjo TTT gretose žaidžianti lietuvė Gabija Meškonytė.

„Kibirkštis“: Eglė Zabotkaitė 13 (2/8 dvit., 6/7 baud., 7 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 8 (4 rez. perd., 5 kld.), Taisiia Udodenko 7 (1/6 trit., 5 atk. kam.).

„TTT“: Margaux Claveau 15 (3/8 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Dekeiya Cohen (6/12 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 28 naud.) ir Vanesa Jasa (2/6 trit., 6/8 baud., 4 kld.) po 14, Gabija Meškonytė (4/8 dvit., 2 blok.) ir Kyra Lambert (4 rez. perd.) po 11, Ieva Pulvere 9 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Luize Sila 8 (4/4 dvit., 9 atk. kam.).