Fantastiška Balaban ir „Neptūnas-Amberton“ išvykoje išrašė pralaimėjimą vilnietėms

2024-01-09 23:04

Viktorijos Balaban benefisas padovanojo svarbią pergalę Klaipėdos „Neptūnui-Amberton“ (10-4). Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 79:70 (15:23, 23:11, 23:16, 18:20) pirmą kartą sostinėje įveikė Vilniaus „Kibirkštį“ (9-3).

7/13

Šeimininkės geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (23:13).

Šaltą dušą gavusios klaipėdietės įpusėjus antrajam ketvirčiui persverė rezultatą (28:27) ir laimėjo pirmąją dvikovos pusę (38:34).

Po pasitarimo rūbinėje „Neptūnas-Amberton“ išėjo ir nesustojo atakuoti vilniečių krepšio nuo tritaškio linijos.

Taikliais tolimais dūriais viešnios iš Klaipėdos spurtavo 11:0 ir dar labiau atsiplėšė (64:50).

Lemiamamo ketvirčio gale šeimininkės priartėjo prie varžovių (69:74), tačiau tai ir buvo paskutinis jų pasispardymas šiame mače.

Klaipėdos ekipos vedlė Balaban per 35 minutes surinko 31 tašką (2/2 dvit., 7/13 trit., 6/6 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 31 naudingumo balą.

Vilniečių nuo nesėkmės neišgelbėjo Gabrielė Šulskė, kuri per 35 minutes pelnė 20 taškų (2/4 dvit., 4/8 trit., 4/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 efektyvumo balus.

„Pačios geriausios emocijos grįžti į Vilnių, čia prasidėjo mano karjera, aišku baimės yra, bet šiandien išvažiuojame su pergale, nors niekas dar nesibaigė, nieko nelaimėjome. Turime pasiimti pergalę, važiuoti dirbti ir laimėti prieš kitas lyderes“, – dėstė „Neptūnas-Amberton“ žaidėja Audrone Zdanevičiūtė.

„Kibirkštis“: Gabrielė Šulskė 20 (4/8 trit., 4/8 baud., 7 atk. kam.), Dalia Donskichytė 15 (4/7 dvit., 2/2 trit., 8 rez. perd., 5 kld.), Livija Sakevičiūtė 10 (5/8 dvit., 3 blok.), Sintija Aukštikalnytė 9 (2/3 trit., 6 atk. kam.), Ugnė Grigaliūnaitė 8 (7 atk. kam.).

„Neptūnas“: Viktorija Balaban 31 (7/13 trit., 6/6 baud., 4 per. kam., 4 kld., 31 naud.), Brigita Sinickaitė 18 (4/8 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Saulė Mikelionytė 11 (5/5 baud., 6 atk. kam.), Marina Solopova 10 (2/10 trit., 5 atk. kam.).