Lemiamu metu spurtavusios klaipėdietės triumfavo Rygoje

2024-01-13 16:35
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

11 pergalę Baltijos čempionate įsirašė Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (11-4). Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 79:62 (21:24, 20:15, 13:12, 25:11) nugalėjo Rygos Stradinio universitetą (7-7).

7

Susitikimo pradžioje geriau sekėsi šeimininkėms, ką rodė ir jų laimėtas pirmasis kėlinys (24:21).

Įnirtinga kova tęsėsi visus tris kėlinius, kol klaipėdietėms pavyko atsiplėšti lemiamo ketvirčio pradžioje (63:53).

Nors RSU ekipai dar pavyko kelis kartus sumažinti skirtumą iki vienaženklio, tačiau „Neptūnas-Amberton“ pergalės iš rankų nebepaleido – 79:62.

Klaipėdos ekipoje išsiskyrė vidurio puolėja Rūta Stipra, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 15 taškų (5/10 dvit., 5/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 23 naudingumo balai.

Rygos komandai Elza Bieriņa per 22 minutes pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 naudingumo balų.

RSU: Paula Cirša 16 (3/4 trit.), Una Šteinharde 15 (2/7 dvit., 3/7 trit., 5 atk. kam.), Luīze Šepte 11 (3/7 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Elza Bieriņa 7 (6 atk. kam., 3 per. kam.).

„Neptūnas-Amberton“: Brigita Sinickaitė (6/7 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.) ir Rūta Stipra (5/10 dvit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 3 blok.) po 15, Viktorija Balaban 13 (4/4 dvit., 1/7 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Maria Delgado 11 (2/4 trit.), Marina Solopova 10 (2/7 trit.), Audronė Zdanevičiūtė 7.