Mihalko ir Bambrick duetas nukalė šiaulietėms lengvą pergalę Panevėžyje

2024-01-31 22:10
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Cassidy Mihalko ir Malia Bambrick dueto vedami „Šiauliai-Vilmers“ (12-6) pasiekė 12 pergalę Baltijos pirmenybėse. Mindaugo Kriščiokaičio auklėtinės išvykoje 87:59 (27:9, 25:17, 22:10, 13:23) įveikė „MKK Panevėžį“ (5-10).

27
42
Blokuoti metimai
1
8

Su trigubu dubliu flirtavusios Mihalko sąskaitoje per 37 minutes buvo 27 taškai (9/11 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 42 naudingumo balai.

Geriausias savo rungtynes Baltijos čempionate sužaidusi Bambrick per 38 minutes pridėjo 25 taškus (10/16 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 25 efektyvumo balų.

Pralaimėtojoms Urtė Bukauskaitė per 31 minutę pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Galbūt tas paskutinis pralaimėjimas ir motyvavo, jog reikia susikaupti ir stengtis atsakingai žiūrėti į savo darbą gynyboje ir puolime, – pagrindines pergalės priežastis aptarė „Šiaulių-Vilmers“ strategas Kriščiokaitis. – Džiaugiuosi, nes pirmus tris kėlinius pavyko tai padaryti, o ketvirtajame nebuvo tos energijos ir žaidėme prastai bei stengsimės pasitaisyti prieš mačą su klaipėdietėmis penktadienį.“

„MKK Panevėžys“: Evelina Razgutė 12, Dovilė Saurazaitė (2/7 dvit.) ir Agnesė Garčinskaitė (4/7 dvit., 5 atk. kam.) po 9, Urtė Bukauskaitė 8 (2/6 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Kristė Timofejeva 7 (1/5 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.).

„Šiauliai-Vilmers“: Cassidy Rose Mihalko 27 (9/11 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 42 naud.), Malia Rose Bambrick 25 (10/16 dvit., 4 rez. perd., 25 naud.), Mercy Ayitso Wanyama 12 (6/9 dvit., 12 atk. kam.), Aleksieva Yordanova Valeria 11 (2/8 trit., 4 rez. perd.).