Legionierių tandemas pratęsė „Neptūno-Amberton“ pergalingą žygį

2024-02-06 20:56

Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (16-3) tęsia pergalių seriją Baltijos čempionate. Martyno Airošiaus kariauna namuose 78:60 (18:12, 25:14, 17:15, 18:19) nugalėjo „Šiaulių-Vilmers“ (12-7) ir įsirašė 8 pergalę iš eilės.

20
26
57%
4/7
4

Antrajame kėlinyje rungtynes nulaužusios šeimininkės surengė 10:0 spurtą, o prieš ilgąją pertrauką susikrovė 17 taškų persvarą (43:26).

Antroje mačo pusėje šiaulietėms nepavyko sumažinti deficito iki vienaženklio ir uostamiesčio ekipa užtikrintai triumfavo – 78:60.

Dvigubą dublį surinkusi Viktorija Balaban per 27 minutes pelnė 20 taškų (2/3 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Rūta Stipra per 28 minutes pridėjo 19 taškų (5/6 dvit., 3/3 trit.), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius ir 23 efektyvumo balus.

Uostamiesčio komandoje taip pat debiutavo 18-metė Urtė Ratavičiūtė, kuri sezoną pradėjo Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ gretose.

Šiaulių ekipoje išsiskyrė Cassidy Mihalko, kurios sąskaitoje per 34 minutes buvo 24 taškai (5/8 dvit., 4/8 trit., 2/5 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

„Džiugu, kad šįkart rimtai pasižiūrėjome į rungtynes nuo pirmųjų minučių. Bangavimų buvo, ypač ketvirtajame kėlinyje, kai ėjo žaisti rolinės žaidėjos. Po dviejų kėlinių aš joms buvau pasakęs, kad jos negali tempti komandos žemyn, o turite išlaikyti arba daugiau pridėti iš taktinės pusės“, – kalbėjo „Neptūno-Amberton“ strategas Airošius.

„Neptūnas-Amberton“: Viktorija Balaban 20 (4/7 trit., 10 atk. kam., 4 per. kam., 4 kld., 26 naud.), Rūta Stipra 19 (5/6 dvit., 3/3 trit., 6 atk. kam.), Brigita Sinickaitė 8 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Marina Solopova 7 (1/6 trit., 4 rez. perd.).

„Šiauliai-Vilmers“: Cassidy Rose Mihalko 24 (5/8 dvit., 4/8 trit.), Aleksieva Yordanova Valeria 12 (2/8 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Iva Plamenova Georgieva 9 (2/4 trit.).