Kolumbietės dvigubas dublis pažymėtas lengva „Neptūno-Amberton“ pergale

2024-02-16 16:17

Maria Delgado užfiksavo dvigubą dublį, o Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (19-3) iškovojo 19 pergalę „BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygoje“. Uostamiesčio ekipa namie 85:56 (23:8, 21:14, 19:18, 22:16) nesunkiai įveikė „MKK Panevėžį“ (5-15).

„Manau, laikėmės savo žaidimo plano, akcentavome greitą puolimą, nes žinome, kad panevėžietės turėjo daug rungtynių, jaučia nuovargį ir turėjo problemų ginantis tranzicijoje. Akcentavome greitą žaidimą ir stengėmės išnaudoti kuo didesnę rotaciją ir mums tai neblogai gavosi“, – dalinosi mintimis „Neptūno-Amberton“ vyr. trenerio asistentė Kamilė Mickutė.

Jau pirmajame kėlinyje atitrūkusios šeimininkės įgijo 15 taškų persvarą (23:8) ir kiekvieną ateinantį kėlinį tik didino savo dominavimą.

Sezono rezultatyvių perdavimų rekordą užfiksavusi Delgado per 26 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 29 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai žaidė Kristė Timofejeva, kurios sąskaitoje per 31 minutę buvo 10 taškų (3/9 dvit., 0/5 trit., 4/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 16 efektyvumo balų.

„Neptūnas-Amberton“: Maria Delgado 19 (5/6 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam., 11 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld., 29 naud.), Viktoria Balaban 17 (3/7 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Uliana Datsko (2/4 trit.) ir Rūta Stipra (8 atk. kam.) po 9, Brigita Sinickaitė 8 (2/4 trit.), Saulė Mikelionytė 7 (5 atk. kam.).

„MKK Panevėžys“: Kristė Timofejeva 10 (3/9 dvit., 0/5 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), Evelina Razgutė 9 (4/8 dvit., 5 atk. kam.), Eglė Kisarauskaitė 8 (4/7 dvit.), Kamilė Žukaitė 7 (2/4 trit.).