Dominavusi Juškaitė atvedė komandą į pergalę Europos taurėje

2024-10-17 18:04
Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Nuostabus Lauros Juškaitės pasirodymas atvedė Bodrumo „Basketbol“ (1-1) į pirmąją pergalę Europos taurėje Turkijos klubas svečiuose 79:63 (18:16, 16:21, 14:11, 31:15) nugalėjo Slovakijos komandą Pieštianų „Cajky“ (0-2).

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Juškaitė per 37 minutes pasižymėjo 26 taškais (8/12 dvit., 2/6 trit., 4/4 baudų), 8 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 1 rezultatyviu perdavimu, 1 bloku, 1 klaida, 2 pražangomis ir 28 naudingumo balais.

Lietuvė sužaidė rezultatyviausią mačą šiame Europos taurės sezone. Praėjusiame ture Juškaitė sumetė 25 taškus.

Įskaičiuojant atranką, Juškaitės statistika turnyre per vid. 29,5 minutės siekia 17,5 taško, 7,3 atkovoto kamuolio, 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir 18,8 naudingumo balo.

E grupėje taip pat varžosi Šoprono „Basket“ (2-0) iš Vengrijos bei Burgundijos „Charnay Basket“ (1-1) iš Prancūzijos.

„Cajky“: Evita Herminjard 18, Ke'Shunan James ir Andjelika Mitrashinovikj po 10.

„Basketbol“: Laura Juškaitė 26 (8 atk. kam.), Tina Krajisnik 20 (10 atk. kam.), Yagmur Tasar 14, Jasmine Thomas 12.