2020-02-29 17:00
108 : 39
Rygos TTT   Liepojos Liepaja/LSSS
Olympic Sports Center, Grostonas iela 6b, Ryga
Moterų lyga – Baltijos čempionatas
2020-02-29 15:00
38 : 80
KK Patriotės   Kauno LSU-Aistės-2
MRU Didžioji salė, Ateities g. 20, Vilnius
Moterų lyga B divizionas
2020-02-29 11:00
74 : 70
Vilniaus VK-Kamanė   Vilniaus DPV
Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius
Moterų lyga B divizionas
2020-02-28 20:10
63 : 43
Vilniaus Svaja   Vilniaus universitetas
Žygimanto Augusto vid. mokykla, Šeškinės g. 25, Vilnius
Moterų lyga B divizionas
2020-02-26 19:00
63 : 57
Kauno KM Žalgiris   Alytaus RKL-GUT.LT
KM „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas
Moterų lyga B divizionas
2020-02-26 18:30
31 : 63
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC   Vilniaus BC Tiketa
Beržų sporto salė, Beržų g. 48, Panevėžys
Moterų lyga B divizionas
2020-02-25 18:00
60 : 65
Klaipėdos Neptūnas   Šiaulių Šiauliai
BĮ Sporto bazių valdymo centras, Dariaus ir Girėno g. 10, Klaipėda
Moterų lyga A divizionas
2020-02-25 17:00
49 : 67
Vilniaus Kibirkštis-VKM   Vilniaus Kibirkštis-MRU
MRU didžioji salė, Ateities g. 20, Vilnius
Moterų lyga A divizionas
2020-02-24 18:50
48 : 85
Vilniaus DPV   Kauno KM Žalgiris
Saulėtekio mokykla, Kaminkelio g. 10, Vilnius
Moterų lyga B divizionas
2020-02-23 17:20
28 : 74
Vilniaus BC Tiketa   Vilniaus Svaja
MRU didžioji salė, Ateities g. 20, Vilnius
Moterų lyga B divizionas
2020-02-23 15:00
71 : 61
Kauno Aistės-LSMU   Tartu Ulikool/Kalev
KM „Žalgiris“, Naglio g. 4, Kaunas
Moterų lyga – Baltijos čempionatas
2020-02-22 18:30
90 : 52
Vilniaus Kibirkštis-MRU   Klaipėdos Neptūnas
MRU didžioji salė, Ateities g. 20, Vilnius
Moterų lyga A divizionas
2020-02-22 17:00
94 : 61
Liepojos Liepaja/LSSS   Rygos Stradina Universitate
Liepajas OC (Brivibas 39)
Moterų lyga – Baltijos čempionatas
2020-02-22 15:15
71 : 56
Alytaus RKL-GUT.LT   Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Medicininės reabilitacijos ir sporto centras, Pramonės g. 9, Alytus
Moterų lyga B divizionas
« 1 2 3 4 5 6 » 15 -28 iš 2236