Be išvarytos B. Gudelionytės likusi „Fortūna“ įveikė į atlapus kibusias šiaulietes

2018-11-10 14:04

Klaipėdos „Fortūnos“ (2-2) smogiamasis trejetas pelnė 77 taškus ir atvedė uostamiesčio komandą į nelengvą pergalę MultiGyn Moterų lygoje.

Foto galerija

Viliaus Stanišausko vadovaujama ekipa savo aikštėje 85:74 (25:20, 26:22, 7:15, 27:17) tik po atkaklios kovos palaužė charakterį demonstravusias Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0-4) krepšininkes.

Rezultatyviausią karjeros mačą sužaidusi Ligita Tamutytė nugalėtojams surinko 27 taškus, Lina Mikelevičienė – 26, o Agnė Černeckytė – 24.

Šiaulietes į priekį vedusiai Brigitai Sinickaitei ketvirtajame kėlinyje pelnius šešis taškus iš eilės, viešnios iš Saulės miesto pirmavo 65:62.

Vieną baudą iš dviejų ketvirčio viduryje realizavusi Gabija Janušaitė dar leido „Šiauliams-Universitetui“ minimaliai būti priekyje – 68:67, bet tuomet Dainiaus Bertulio auklėtinės užstrigo puolime ir beveik tris minutes nepelnė nė taško.

Tuo metu šeimininkės per tą laiką surinko 10 taškų ir perlaužė rungtynes – 77:70. Pradėjus tiksėti paskutinėms minutėms, „Fortūnos“ persvara pasiekė dviženklę ribą – 82:71.

Asmeninius rekordus Šiaulių komandoje gerinusios B. Sinickaitė pelnė 25 taškus ir surinko 24 naudingumo balus, o Manta Urbonaitė įsirašė 16 taškų, 10 atkovotų kamuolių bei 22 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipa dar pirmajame kėlinyje neteko pagrindinės rotacijos žaidėjos Brigitos Gudelionytės. Penktąją minutę aikštėje pasirodžiusi krepšininkė kovodama dėl kamuolio inicijavo apsistumdymą su G. Janušaite ir iš karto buvo nubausta nesportine pražanga.

Paskui B. Gudelionytė nesusitvardė bei dar buvo nubausta technine pražanga, kuri tapo diskvalifikacine 20-metei puolėjai. Ji aikštėje praleido vos 64 sekundes.

„Fortūna“: Ligita Tamutytė 27 (8/15 metimai), Lina Mikelevičienė 26 (9/17 metimai, 13 atk. kam.), Agnė Černeckytė 24 (6/11 trit.).

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė 25 (10/22 metimai), Manta Urbonaitė (10 atk. kam.) ir Enrika Matiukaitė – po 16.