„Kibirkštis-MRU“ savaitę užbaigė pergale prieš „Šiaulius“

2020-01-12 18:22

Pergalę Douglas Moterų lygos Baltijos čempionate pasiekė Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (8-2) krepšininkės, kurios išvykoje 66:56 (24:10, 14:17, 15:19, 13:10) nugalėjo „Šiaulių“ (2-10) komandą.

Fotogalerija

Iki rungtynių pabaigos likus minutei ir 5 sekundėms šiaulietės buvo priartėjusios 7 taškais (54:61), kai Kamilė Berenytė pataikė dvitaškį. Gabrielė Šulskė vėliau pelnė 3 taškus iš eilės, Rusnė Augustinaitė atsakė dvitaškiu, Kristė Druskytė dar pridėjo dvi baudas, o „Kibirkštis-MRU“ šventė pergalę.

Naudingiausiai „Šiaulių“ gretose rungtyniavo K. Berenytė, kuri per 34 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išrašė bloką bei surinko 19 efektyvumo balų.

Tuo metu vilnietes į pergalę vedė dvigubą dublį surinkusi Daugilė Šarauskaitė, kuri per 33 minutes pelnė 16 taškų (7/13 dvit., 2/3 baud. met.) ir atkovojo 14 kamuolių, dar pridėdama 9 išprovokuotas pražangas bei taip užfiksuodama 21 balo naudingumą.

„Kibirkšties-MRU“ komanda varžoves beveik dvigubai pranoko atkovotų kamuolių grafoje, kai pačios sugriebė 50 kamuolių, o šiaulietėms leido atkovoti tik 26.

„Šiauliai“: Dominyka Paliulytė 14 (5 atk. kam.), Urtė Slavinskaitė 13, Kamilė Berenytė 11 (6 atk. kam.), …, Anastasija Suščik 2 (7 rez. perd.).

„Kibirkštis-MRU“: Daugilė Šarauskaitė 16 (14 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 12 (5 atk. kam.), Kristė Druskytė 10 (11 atk. kam.), ..., Livija Sakevičiūtė 5 (6 atk. kam.).