N. Birietienės ir D. Lukšienės tandemas atvedė „LSU-Kauną“ į pergalę sostinėje

2021-03-14 22:43
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Kauno „LSU-Kaunas“ (7-0) pratęsė pergalių seriją „Huawei Moterų lygos“ B divizione.

4
21
9
5

Rasos Kreivytės auklėtinės išvykoje 82:49 (17:11, 28:6, 11:16, 26:16) nugalėjo Vilniaus „BC Tiketos“ (2-5) krepšininkes ir iškovojo 7 pergalę iš eilės.

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo dar pirmoje mačo pusėje, kuomet kaunietės prieš ilgąją pertrauką pelnė 17 taškų be atsako ir įgijo 27 taškų pranašumą (44:17).

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Neringa Birietienė, kurios sąskaitoje – 18 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 21 naudingumo balas.

Jai sėkmingai talkino Dovilė Lukšienė, kuri per 31 minutę pelnė 18 taškų (6/15 dvit., 2/6 trit., 0/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Vilniečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Monika Aleksaitė, kuri per 27 minutes pelnė 17 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„BC Tiketa“: Monika Aleksaitė 17 (4/8 dvit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Sandra Mockutė 9 (3/5 trit.), Rūta Savickaitė 8 (4/8 dvit., 4 kld.).

„LSU-Kaunas“: Neringa Birietienė (6/10 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Dovilė Lukšienė (6/15 dvit., 2/6 trit., 5 rez. perd.) po 18, Inga Raulušavičienė 13 (4/12 dvit., 5/9 baud., 10 atk. kam.), Ugnė Avižienytė 9 (3/4 trit.), Indrė Balčiūnaitė 8 (2/2 trit.), Ieva Stankevičiūtė 7 (4 rez. perd., 3 per. kam.).