„Kibirkštis“ antrą dieną iš eilės įveikė kaunietes

2023-02-27 19:01
Nuotr.: R. Zakšenskas, Diena Media News
Nuotr. R. Zakšenskas, Diena Media News

Vilniaus „Kibirkštis“ (16-2) antrą dieną iš eilės įveikė tas pačias varžoves. Gitauto Kievino auklėtinės „Betsafe-Baltijos lygos“ mače svečiuose 86:67 (29:20, 18:23, 24:9, 15:15) nugalėjo Kauno „Aistes-LSMU“ (13-7) ir iš viso iškovojo devintąją pergalę paeiliui.

13
25
6
100%
3/3

Vilnietės sekmadienį 99:51 taip pat užtikrintai susitvarkė su Kauno klubu.

Visą mačą pirmavusi „Kibirkštis“ nuo pat pradžios spurtavo 12:0 ir po pirmojo kėlinio išsiveržė – 29:20.

Tačiau kaunietės nepasidavė ir antrojo ketvirčio pabaigoje kirpo atsilikimą vos iki vieno taiklaus metimo (43:45).

Vis tik po ilgosios pertraukos vilnietės įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo trečiąjį ketvirtį 28:10, todėl per paskutines 10 minučių rungtynių likimas tapo aiškus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Gintarė Petronytė, kuri per 22 minute pelnė 24 taškus (9/15 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei surinko 31 naudingumo balą.

„Aisčių-LSMU“ gretose išsiskyrė Tyra Buss per 35 minutes surinko 16 taškų (4/9 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį bei 14 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 16 (4/9 dvit., 2/8 trit., 8 rez. perd.), Gedvilė Savostaitė 14 (3/8 trit., 11 atk. kam., 18 naud. bal.), Audronė Zdanevičiūtė 10 (4/7 dvit.), Gintarė Paulauskaitė 9.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 24 (9/15 dvit., 9 atk. kam., 31 naud. bal.), Gabrielė Šulskė 13 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Eglė Zabotkaitė 11 (7 atk. kam.). Gintarė Mažionytė 10 (4/6 dvit., 4 atk. kam.).