Panevėžyje – V. Andrunavičiūtės 41 taškas ir šeimininkių triumfas

2023-04-29 01:23
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Viltė Andrunavičiūtė pelnė 41 tašką ir jos vedamas Panevėžio „Naftėnas-R.Sargūno SG-SC“ iškovojo pergalę B diviziono ketvirtfinalyje. Panevėžio klubas savo aikštėje 85:74 (20:18, 27:18, 23:22, 15:16) įveikė Vilniaus „BC 7bet“.

41
50
67%
10/15
75%
6/8

Antrosios serijos rungtynės vyks gegužės 7 dieną 18.20 val. Vilniuje. Norint vilnietėms žengti į finalo ketvertą, reikia antrajame susitikime laimėti 11 taškų persvara.

Panevėžio komandai V. Andrunavičiūtė per 36 minutes pelnė 41 tašką (10/15 dvit., 6/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 50 naudingumo balų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Eglė Jucevičiūtė, kurios sąskaitoje per 31 minutę buvo 13 taškų (5/8 dvit., 3/5 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

„Naftėnas-R.Sargūno SG-SC“: Viltė Andrunavičiūtė 41 (10/15 dvit., 6/8 trit., 12 atk. kam., 50 naud.), Kamilė Žukaitė 29 (5/9 dvit., 5/12 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Julita Bungaitė 8 (4/7 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.).

„7bet“: Vakarė Stankevičiūtė 16 (5/5 dvit., 1/7 trit., 4 kld.), Daiva Pabrėžaitė 15 (2/6 trit.), Eglė Jucevičiūtė 13 (5/8 dvit., 13 atk. kam., 26 naud.), Kristina Grigė 10 (5/9 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.).