LCC tarptautinio universiteto krepšininkės pasidabino bronzos medaliais

2023-04-21 20:53
Nuotr.: V. Selivoncikas
Nuotr. V. Selivoncikas

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas pasidabino „Adma Moterų lygos“ bronzos medaliais. Viliaus Stanišausko klubas išvykoje 68:66 (14:19, 21:20, 18:10, 15:17) dramatiškai įveikė Kauno „Aistės-LSMU“.

18
33
19
62%
8/13

Mažojo finalio seriją iki trijų pergalių Klaipėdos klubas laimėjo 3-0.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus – 63:63. Tada Nida Pliatkutė sužingsniavo, o Maiara Dias išvedė klaipėdietės į priekį (65:63).

Kitoje aikštės pusėje N. Pliatkutė vėl suklydo, Laurita Jurčiūtė prasižengė puolime, bet Tyra Buss prametė. Tiksint paskutinėms 24 sekundėms Lina Loceniece padidino viešnių persvarą baudos metimu, tačiau tuo pačiu atsakė ir T. Buss.

Per lemiamą atkarpą L. Loceniece baudomis įtvirtino klaipėdiečių trečiąją pergalę „Adma Moterų lygos“ mažojo finalo serijoje.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Maisa Dias, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 18 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), 19 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 33 naudingumo balai.

Kauno komandai Tyra Buss per 36 minutes pelnė 26 taškus (7/13 dvit., 2/7 trit., 6/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 26 (7/13 dvit., 2/7 trit., 6/11 baud., 5 rez. perd., 5 kld.), Martyna Petrėnaitė 11 (2/5 trit.), Gintarė Paulauskaitė 9 (5 atk. kam.), Urtė Čižauskaitė 7 (2/7 dvit., 11 atk. kam., 3 blok., 4 kld.).

LCC: Maisa Dias 18 (8/13 dvit., 19 atk. kam., 33 naud.), Laurita Jurčiūtė 17 (4/9 dvit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 4 kld.), Maiara Dias 12 (5/15 dvit., 15 atk. kam., 4 rez. perd.), Lina Loceniece 8 (1/6 trit., 5/6 baud.).