Mažajame finale laimėjusi „BC 7bet“ pasidabino bronzos medaliais

2023-05-13 13:52

„Adma Moterų lygos“ B diviziono bronzos medaliais pasidabino Vilniaus „BC 7bet“. Dovilės Lukavičiūtės auklėtinės Druskininkuose vykstančiame mažajame finale 75:70 (22:15, 14:21, 19:17, 20:17) nugalėjo „Vilniaus VKM-Kibirkštis-MRU“.

Fotogalerija

Po trijų ketvirčių „VKM-Kibirkštis–MRU“ buvo vos per vieną metimą nuo varžovių (53:55). Vis tik Eglė Jucevičiūtė ketvirtojo kėlinio pradžioje inicijavo spurtą 8:0, kuris padėjo „BC 7bet“ pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą (63:53).

Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos Sintija Aukštikalnytė baudų metimais mažino „VKM-Kibirkšties–MRU“ atsilikimą iki 6 taškų (59:65), bet Eglė Jucevičiūtė ir Ugnė Kučinskaitė netrukus vėl atstatė turėtą persvarą (69:59).

Per likusias 3 minutes Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės treniruojama ekipa apmažino deficitą, tačiau „BC 7bet“ išsaugojo pergalę savo rankose ir užėmė trečią vietą.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Kristina Grigė, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 12 taškų (6/11 dvitaškiai), 17 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 29 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Emilija Mikoliūnaitė, per 31 minutę pelniusi 23 taškus (3/4 dvit., 5/9 trit.). Ji taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Danielė Paunksnytė per 27 minutes pelnė 24 taškus (4/9 dvit., 5/12 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„VKM-Kibirkštis-MRU“: Danielė Paunksnytė 24 (4/9 dvit., 5/12 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Sintija Aukštikalnytė 17 (5/13 dvit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Gabrielė Sederevičiūtė 10 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Ugnė Sirtautaitė (3/8 dvit., 0/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Eva Pernavaitė po 9.

„7bet“: Emilija Mikoliūnaitė 23 (5/9 trit., 5 kld.), Eglė Jucevičiūtė 19 (9/10 dvit., 1/9 baud.), Kristina Grigė 12 (6/11 dvit., 17 atk. kam., 4 blok., 29 naud.), Ugnė Kučinskaitė 8 (3/12 dvit., 11 atk. kam., 5 rez. perd.).