„LSU-Kaunas“ – „Adma Moterų lygos“ B diviziono čempionės!

2023-05-13 16:56
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Kauno „LSU-Kaunas“ iškėlė „Adma Moterų lygos“ B diviziono čempionių titulą. Kornelijos Balčiūnaitės auklėtinės finale 69:64 (8:15, 21:18, 17:14, 23:17) nugalėjo Alytaus „RKL-GUT.LT“ krepšininkes, kurios pasidabino sidabro medaliais.

22
25
88%
7/8
6

Praėjusiame sezone triumfavusioms alytiškėms nepavyko apginti čempionių titulo. Tuo metu Kauno klubas praeitais metais pasidabino bronzos medaliais.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Mildos Sauliūtės metimo Alytaus ekipa įgijo 5 taškų persvarą (51:46), bet Kristė Timofejeva ilgai netrukus išlygino rezultatą (53:53).

Antroje ketvirčio pusėje Eglė Malašauskė įmetė baudą, Audronė Zdanevičiūtė ir Dovilė Lukšienė pridėjo po 4 taškus bei „LSU-Kaunas“ pabėgo į priekį (64:55).

Likus kiek daugiau nei minutei Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, Rita Žilinskaitė ir Milda Sauliūtė dar bandė taisyti „RKL-GUT.LT“ situaciją (64:67), bet A. Zdanevičiūtė galiausiai baudomis įtvirtino kauniečių triumfą.

Kauno komandai A. Zdanevičiūtė per 27 minutes pelnė 22 taškus (6/12 dvit., 1/8 trit., 7/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Alytaus ekipos gretose išsiskyrė R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė, kurios sąskaitoje per 37 minutes buvo 11 taškų (5/7 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„LSU-Kaunas“: Audronė Zdanevičiūtė 22 (6/12 dvit., 1/8 trit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 per. kam., 25 naud.), Kristė Timofejeva 11 (4/8 dvit., 10 atk. kam.), Kornelija Balčiūnaitė 9 (4/6 dvit., 4 rez. perd.), Ieva Stankevičiūtė 8 (6 atk. kam., 4 kld.), Miglė Kisarauskaitė 7.

„RKL-GUT.LT“: Kristina Masionytė 17 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Justina Leskauskaitė 13 (6/8 dvit., 13 atk. kam., 4 kld.), Rita Žilinskaitė 12 (3/8 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 11 (5/7 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Milda Sauliūtė 8 (5 atk. kam., 5 kld.).