LCC įsirašė lengvą pergalę Jūrmaloje ir pratęsė pergalių seriją

2023-11-15 22:10
Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas“ (6-0) įspūdingą pergalių seriją šiame sezone. Viliaus Stanišausko auklėtinės svečiuose 84:51 (21:12, 26:11, 18:7, 19:21) nepaliko vilčių Jūrmalos „Jūrmala“ (0-4).

LCC lyderės Gerdos Raulušaitytės sąskaitoje per 21 minutę – 17 taškų (6/8 dvit., 5/8 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 23 naudingumo balai.

Raulušaitytei talkino įžaidėja Dominyka Paliulytė, kuri per 21 minutę pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 efektyvumo balą.

17
23
63%
5/8
6

Įpusėjus pirmajam kėliniui LCC krepšininkės įgijo dviženklį pranašumą (12:2), o antrajame, po trijų Paliulytės tritaškių iš eilės, klaipėdietės atitrūko dar labiau (34:15).

Po ilgosios pertraukos LCC komanda surakino varžoves gynyboje ir leido joms surinkti vos 7 taškus per trečiąjį ketvirtį.

Paskutinės 10 rungtynių minučių tebuvo formalumas ir po krepšiu dominavusios LCC sutriuškino šeimininkes 84:51.

Jūrmalos ekipai Žozefīne Sīpoliņa per 30 minučių pelnė 18 taškų (3/11 dvit., 2/7 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Jūrmala“: Žozefīne Sīpoliņa 18 (3/11 dvit., 2/7 trit., 6/7 baud., 5 rez. perd.), Nikola Ozola 11 (2/4 trit.), Paula Pētersone 10 (2/7 trit.), Kristīne Hauka 7 (2/4 trit., 6 kld.).

„LCC“: Dominyka Paliulytė 19 (4/8 trit.), Gerda Raulušaitytė 17 (6/8 dvit., 5/8 baud., 6 atk. kam.), Maiara Pereira Dias 12 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Lina Loceniece 10 (2/8 trit., 5 rez. perd.), Lyva Linina 7 (2/4 trit.).