Puikus Mihalko pasirodymas padėjo septyniese žaidusioms šiaulietėms atsirevanšuoti „Aistėms-LSMU“

2024-01-07 18:42

Cassidy Mihalko traukiami „Šiauliai-Vilmers“ (8-5) įsirašė dar vieną pergalę. Septyniese žaidusos šiaulitės savo aikštėje 84:58 (14:18, 25:15, 16:7, 29:18) užtikrintai įveikė Kauno „Aistes-LSMU“ (7-5).

28
35
50%
5/10
5

Šiaulių ekipos vedlė Mihalko per 37 minutes pelnė 28 taškus (4/9 dvit., 5/10 trit., 5/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus

Nors po pirmosios mačo pusės šiaulietės turėjo 6 taškų persvarą (39:33), antroje viskas pasikeitė.

Per trečiąjį kėlinį kaunietės pelnė vos 7 taškus ir šeimininkės dar labiau atitolo (55:40), o per paskutines 10 minučių sudėliojo paskutinius pergalės akcentus (84:58).

Kauniečių gretose naudingiausiai žaidė Gintarė Paulauskaitė, kurios sąskaitoje per 36 minutes buvo 14 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

„Didžiuojuosi komanda, mums tai pridės pasitikėjimo. Neturime gilios rotacijos dėl ligų ir traumų, bet pati praleidau paskutines rungtynes. Tačiau padarėme gerą darbą nepaisant visų aplinkybių ir atidavėme 100 procentų“, – po pergalės kalbėjo „Šiauliai-Vilmers“ gynėja Mihalko.

„Šiauliai-Vilmers“: Cassidy Rose Mihalko 28 (4/9 dvit., 5/10 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 35 naud.), Malia Rose Bambrick 16 (3/9 dvit., 3/6 trit.), Aleksieva Yordanova Valeria 15 (3/8 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam.), Mercy Ayitso Wanyama 13 (4/7 dvit., 5/9 baud., 12 atk. kam., 4 per. kam., 25 naud.), Danguolė Pupkevičiūtė 9 (4/7 dvit., 6 kld.).

„Aistės-LSMU“: Gintarė Mažionytė 15 (5/9 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam., 7 kld.), Gintarė Paulauskaitė 14 (6/9 dvit., 5 atk. kam.), Gustė Dziatkauskaitė 11 (5/5 dvit., 4 rez. perd., 5 kld.).