„Šiauliai-Vilmers“ išvykoje nepaliko šansų Jūrmalos krepšininkėms

2024-01-17 21:44
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Cassidy Mihalko tradiciškai dominavo, o  „Šiauliai-Vilmers“ (10-5) pasiekė dviženklį pergalių skaičių Baltijos moterų krepšinio lygoje. Šiaulietės išvykoje 71:47 (18:14, 18:7, 20:11, 15:15) susitvarkė su Jūrmalos „Jūrmala“ (1-13).

16
36
Blokuoti metimai
3
6

Saulės miesto ekipoje ryškiausiai spindėjusiose Mihalko sąskaitoje per 35 minutes buvo 16 taškų (5/8 dvit., 2/4 trit.), 15 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokuoti metimai ir 36 naudingumo balai.

Pirmosasis kėlinys vyko labai atkaliai ir po jo nedidele persvara priekyje buvo šiaulietės (18:14).

Visgi rungtynių lūžis įvyko per kitas 4 žaidimo minutes, kadangi latvės nepelnė nė taško, o „Šiauliai-Vilmers“ pelnė 12 taškų ir atsiplėšė nuo varžovių (30:14).

Visus svarbiausius akcentus pirmoje mačo pusėje sudėliojusios lietuvės po ilgosios pertraukos išlaikė intensyvumą ir iškovojo dešimtą pergalę Baltijos lygoje – 71:47.

Pralaimėtojų gretose Nikola Ozola per 34 minutes pelnė 21 tašką (2/10 dvit., 4/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 efektyvumo balus.

Šiaulietės prieš Jūrmalos krepšininkes laimėjo atkovotus kamuolius 55 prieš 33, o į rikiuotę sugrįžo nuo gruodžio vidurio nežaidusi Enrika Matiukaitė.

„Jūrmala“: Nikola Ozola 21 (2/10 dvit., 4/6 trit., 5/5 baud., 7 rez. perd., 25 naud.), Paula Pētersone 12 (3/15 trit., 5 kld.).

„Šiauliai-Vilmers“: Cassidy Rose Mihalko 16 (5/8 dvit., 2/4 trit., 15 atk. kam., 6 rez. perd., 3 blok., 36 naud.), Malia Rose Bambrick (5/12 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam.) ir Danguolė Pupkevičiūtė (6/8 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam., 5 kld.) po 15, Aleksieva Yordanova Valeria 13 (3/7 trit., 6 kld.).