Tritaškiais prapliupusi „Kibirkštis“ nepaliko vilčių Daugpilio universitetui

2024-01-18 21:54

Vilniaus „Kibirkštis“ (11-4) plėšė varžovių tinklelį tolimais metimais ir iškovojo 11 pergalę Baltijos čempionate. Sostinės ekipa savo aikštėje 108:55 (25:16, 17:15, 35:10, 31:14) nuputė Daugpilio universitetą (2-12).

17
27
5
4

„Kibirkštis“ realizavo 14 tolimų metimų iš 29 bandymų (48 proc.), o varžovės atsakė 7 iš 17 (41 proc.).

Vilnietės taip pat laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (52 atkovoti kamuoliai prieš 32) bei geriau dalinosi kamuoliu (26 rezultatyvūs perdavimai prieš 11).

Vilnietėms Eglė Zabotkaitė per 23 minutes pelnė 17 taškų (1/4 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Daugpilio ekipos gretose išsiskyrė Polina Tupalo, kurios sąskaitoje per 23 minutes buvo 18 taškų (4/9 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 22 efektyvumo balai.

„Jaučiuosi puikiai, pirmoje rungtynių pusėje buvome nusilpusios emociškai, bet antroje išėjome susikoncentravusios. Manau, komandinis užsvedimas ir davė tuos visus tritaškius “, – pasakojo 16-metė „Kibirkšties“ žaidėja Danielė Paunksnytė.

„Kibirkštis“: Eglė Zabotkaitė 17 (4/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam., 27 naud.), Ugnė Grigaliūnaitė 16 (6/11 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Livija Sakevičiūtė 14 (5/7 baud., 7 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 13 (4/7 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam.), Sintija Aukštikalnytė (2/4 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Danielė Paunksnytė (4/7 trit., 8 atk. kam.) po 12, Agnė Černeckytė 11 (1/6 trit.), Dalia Donskichytė 9 (2/4 trit., 6 rez. perd.).

„Daugpilis“: Polina Tupalo 18 (4/9 dvit., 2/2 trit., 9 atk. kam.), Kinga Piedel (2/6 trit., 4 kld.) ir Valerija Baranovska (2/6 trit.) po 9.