Namų tvirtovėje šiaulietės be vargo nugalėjo BJBS

2024-01-21 18:35

Komandiškai žaidusi „Šiaulių-Vilmers“ (11-5) ekipa šventė 11 pergalę Baltijos čempionate. Mindaugo Kriščiokaičio auklėtinės namie 91:55 (20:10, 28:20, 24:16, 19:9) be vargo nugalėjo Rygos BJBS (2-10).

14
26
5
14

Šeimininkės atkovojo beveik dvigubai daugiau kamuolių (46 prieš 24 atkovotus kamuolius) ir daugiau nei trigubai geriau dalinosi kamuoliu (23 prieš 7 rezultatyvius perdavimus)

Saulės miesto komandai Cassidy Mihalko per 31 minutę pelnė 14 taškų (4/11 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Malia Rose Bambrick per 32 minutes pelniusi 21 tašką (8/16 dvit., 1/3 trit.), atkovojusi 3 kamuolius, atlikusi 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 efektyvumo balų.

Rygos ekipoje išsiskyrė Franciska Treiliha, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 23 taškai (6/9 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 27 naudingumo balai.

„Svarbiausia buvo nusiteikimas, gynyba ir iš tikrųjų mus motyvavo tai, jog prieš Panevėžio ekipą varžovės žaidė gerai ir laimėjo tas rungtynes, – „Šiaulių-Vilmers“ strategas Kriščiokaitis. – Stengiuosi motyvuoti visas krepšininkes, jog laukė rimtos rungtynės ir priešininkės talentingos, daug dirba ir patobulėjusios nuo praėjusių metų, kai žaidėme su jomis lapkričio mėnesį. Galbūt rimtas nusiteikimas kovoti ir gintis lėmė sėkmę.“

„Šiauliai-Vilmers“: Malia Rose Bambrick 21 (8/16 dvit.), Aleksieva Yordanova Valeria (5/9 trit., 4 rez. perd., 5 kld.) ir Mercy Ayitso Wanyama (7/10 dvit., 10 atk. kam.) po 17, Cassidy Rose Mihalko 14 (4/11 dvit., 2/4 trit., 14 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam., 26 naud.), Danguolė Pupkevičiūtė 12 (4/5 dvit., 6 rez. perd.).

BJBS: Franciska Treiliha 23 (6/9 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 4 kld., 27 naud.), Šarlote Pētersone 15 (5/8 dvit., 2 blok., 4 kld.).