„Kibirkštis“ neatsilaikė prieš TTT ir liko už finalo ribų

2019-03-09 18:02

Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės Baltijos lygos finalo ketverto turnyre kovos dėl trečiosios vietos. Algirdo Paulausko vadovaujama komanda pusfinalyje „Ryto“ arenoje 71:96 (14:19, 10:19, 25:35, 22:23) nusileido Rygos TTT krepšininkėms bei liko už finalo ribų.

Foto galerija

Vilnietės kovą mažajame finale su Talino „Ulikool“ sekmadienį „Ryto“ arenoje pradės 12 valandą. Nuo 15 valandos startuos finalas tarp TTT ir Kauno „Aisčių-LSMU“.

Rygos komanda į priekį šovė antrajame kėlinyje, kai po Urtės Slavickaitės taiklių baudų metimų „Kibirkšties“ deficitas siekė tik keturis taškus – 19:23. Tada įsisiautėjusios Rygos ekipos žaidėjos spurtavo 13:1 ir pabėgo 36:20.

Trečiojo ketvirčio viduryje Latvijos čempionių pranašumas peržengė 20-ies taškų atžymą (52:31), bet bent kurį laiką varžovėms labiau atitrūkti neleido Agnės Bobinaitės tritaškiai. „Kibirkšties“ snaiperė per kėlinį sumetė keturis tolimus metimus bei šeimininkių atsilikimas nedidėjo – 47:67.

Aidint kėlinio sirenai, Karline Pilabere įmetė tolimą metimą nuo lentos ir TTT persvara šoktelėjo iki 73:49.

Rezultatyviausiai „Kibirkšties“ gretose pasirodžiusi Morgan Pullins per 29 minutes surinko 15 taškų (6/14 dvitaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 6 kamuolius bei įsirašė 13 naudingumo balų.

Rygos komanda iš baudos aikštelės įmetė 52 taškus, o „Kibirkštis“ – 26. TTT atsarginių žaidėjų suolelis prisidėjo 55 taškais, tuo metu nuo suolo pakilusios vilniečių krepšininkės pridėjo 33 taškus.

TTT: Ieva Kulite 19 (9/17 metimai), Kate Kreslina 13, Karline Pilabere ir Kristine Vitola – po 12, Gunta Baško 11, Aija Brumermane 10.

„Kibirkštis“: Morgan Pullins 15 (6/14 metimai), Agnė Bobinaitė 12 (4/6 trit.), Urtė Slavickaitė 11 (3/10 metimai).