Po pergalės paskutiniajame ture – „Fortūnos“ šuolis turnyrinėje lentelėje

2019-04-05 19:31
Nuotr.: V.Petrikas
Nuotr. V.Petrikas

Klaipėdos „Fortūna“ (7-9) MultiGyn Moterų krepšinio lygos reguliarųjį sezoną užbaigė ne tik pergale, bet ir aukštesne pozicija turnyrinėje lentelėje.

28
35
57%
4/7
8

Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 85:60 (25:10, 16:11, 21:23, 23:16) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0-16) komandą bei sulaukė Ukmergės „Vilkmergės“ (7-9) nesėkmės ir reguliariajame sezone liko trečioje vietoje.

Tai reiškia, jog uostamiesčio ekipa finalinio ketverto pusfinalyje susitiks su Kauno „Aistėmis-LSMU“, o kitą porą sudarys reguliariojo sezono nugalėtojos Vilniaus „Kibirkštis“ bei Ukmergės „Vilkmergė“.

Finalinis ketvertas balandžio 13-14 dienomis vyks Kėdainiuose.

Klaipėdietės rungtynių iniciatyvą perėmė nuo pat jų pradžios. Andra Gabalytė ir Brigita Gudelionytė ir Lina Mikelevičienė pataikė po tritaškį, pastaroji pridėjo dvitaškį, o B. Gudelionytė dar vieną tolimą šūvį ir „Fortūna“ pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 14:2.

Apsukų nemažinusios viešnios antrąjį kėlinį baigė laimėdamos atkarpą 9:4 ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdamos 20 taškų persvarą – 41:21. Likusi mačo dalis tebuvo formalumas ir uostamiesčio ekipa sezoną užbaigė trijų pergalių serija.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodžiusi L. Mikelevičienė pelnė 28 taškus (7/9 dvit., 4/7 trit., 2/3 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, triskart suklydo bei surinko 35 naudingumo balus.

„Šiauliai-Universitetas“: Dominyka Paliulytė 22 (6/9 dvit.), Brigita Sinickaitė 15 (3/9 dvit., 2/6 trit.), Enrika Matiukaitė 8.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 28 (7/9 dvit., 4/7 trit.), Ligita Tamutytė 20 (7/9 dvit., 10 atk. kam.)., Andra Gabalytė 17 (3/8 trit.).