Be K. Kazočiūnaitės žaidusios „Aistės-LSMU“ išvargo pergalę prieš „Neptūną“

2020-03-03 21:07
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Penkiais Kristinos Masionytės taškais rungtynes uždariusios Kauno „Aistės-LSMU“ (7-2) Moterų lygoje pasiekė nelengvą pergalę.

18
22
86%
6/7
100%
3/3

Be poilsio gavusios Karolinos Kazočiūnaitės besivertusi Roko Kondratavičiaus auklėtinės savo aikštėje 69:66 (18:14, 18:21, 20:17, 13:14) palaužė charakterį pademonstravusį Klaipėdos „Neptūną“ (4-7).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Agnei Černeckytei pataikius iš toli, klaipėdietės dar buvo priekyje 61:58, bet tuomet beveik tris minutes nepelnė nė taško.

„Aistės-LSMU“ per šią atkarpą surinko šešis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai – 64:61.

Kitoje atakoje Lina Mikelevičienė įskraidino tritaškį – 64:64, tačiau tuoj pat tuo pačiu atsakė K. Masionytė – 67:64.

Likus pusei minutės „Aisčių-LSMU“ puolėja dar pridėjo dvitaškį ir šeimininkės laikė iniciatyvą savo rankose – 69:66.

Po „Neptūno“ pasitarimo Rusnė Būgaitė prasižengė puolime ir klaipėdietėms nebepavyko užsikabinti.

Uostamiesčio ekipai daugiausiai vertėsi šešiomis žaidėjomis, o iš atsarginių žaidėjų taškais pasižymėjo tik Dovilė Jankauskaitė, įmetusi 5 taškus. Likusią dalį – 61 iš 66 taškų – surinko „Neptūno“ startinis penketas.

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 18, Kristina Masionytė 15, Gabija Šegždaitė 11, Santa Baltkojienė 9.

„Neptūnas“: Lina Mikelevičienė 16 (6/22 metimai, 11 atk. kam.), Agnė Černeckytė 15, Kamilė Mickutė 12, Andra Gabalytė 10 (8 rez. perd.).