L. Jurčiūtė išplėšė pratęsimą, bet klaipėdietės nusileido „Aistėms-LSMU“

2022-12-17 19:33
Nuotr.: V. Selivoncikas
Nuotr. V. Selivoncikas

Kauno „Aistės-LSMU“ (7-3) išgyveno dramatišką pratęsimą ir iškovojo septintąją pergalę Baltijos čempionate.

Rimanto Grigo auklėtinės išvykoje 92:88 (21:20, 23:18, 20:15, 15:26) per pridėtą laiką įveikė Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą (6-4).

Trečiojo kėlinio pabaigoje kaunietės pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (64:52), tačiau likus 7 minutėms iki rungtynių pabaigos po Lauritos Jurčiūtės baudų metimų šeimininkės kirpo atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (63:66).

Tiksint paskutinėms 20 sekundžių Tyra Buss baudomis vėl didino viešnių iš Kauno persvarą iki 3 taškų, o Laurita Jurčiūtė netrukus tolimu metimu išplėšė pratęsimą – 79:79.

Dramatišką pratęsimą geriau pradėjo kaunietės, kurios po Gintarės Paulauskaitės metimo įgijo trapią 5 taškų persvarą (86:81). Likus 17 sekundžių L. Jurčiūtė vėl tritaškiu baudė kaunietes ir mažino savo komandos atsilikimą iki vieno taško (87:88).

Tačiau kitoje aikštės pusėje T. Buss pataikė baudas, Austė Jurevičiūtė suklydo, o L. Jurčiūtė užsidirbo techninę pražangą ir kaunietės galiausiai triumfavo.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė T. Buss, kurios sąskaitoje per 42 minutes buvo 25 taškai (6/11 dvit., 1/11 trit., 10/14 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Klaipėdos komandai L. Jurčiūtė per 40 minučių pelnė 22 taškus (2/4 dvit., 3/9 trit., 9/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

LCC: Laurita Jurčiūtė (3/9 trit., 9/10 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld., 25 naud.) ir Maisa Dias (6/11 dvit., 10/12 baud., 8 atk. kam., 4 kld.) po 22, Elizabete Bulane 14 (4/9 trit., 6 kld.), Maiara Dias 12 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Salome Cordinier 10 (5 rez. perd.), Kateryna Dike 7 (3/7 dvit., 9 atk. kam.).

„Aistės-LSMU“: Tyra Buss 25 (6/11 dvit., 1/11 trit., 10/14 baud., 5 atk. kam., 4 per. kam.), Urtė Čižauskaitė 17 (5/7 dvit.), Martyna Petrėnaitė 16 (5/10 dvit., 6/8 baud., 11 atk. kam.), Audronė Zdanevičiūtė 11 (3/9 dvit., 1/5 trit., 3 per. kam.), Gintarė Paulauskaitė (1/6 trit., 6 atk. kam.) ir Neda Pliatkutė (4/5 dvit., 6 rez. perd.) po 8, Gedvilė Savostaitė 7 (8 atk. kam.).