„Šiauliai“ iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną

2019-11-30 15:59
Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

„Šiaulių“ (1-5) komanda Douglas Baltijos čempionate iškovojo pirmąją pergalę. Šiaulietės išvykoje 83:77 (19:15, 13:28, 23:18, 28:16) įveikė Talino „Ulikool“ (2-6) ekipą.

19
25
63%
5/8
7

Po trijų kėlinių „Šiauliai“ atsiliko 55:61, tačiau lemiamą ketvirtį laimėjo 12 taškų pranašumu ir triumfavo susitikime.

„Šiaulių“ komandoje debiutavo Urtė Slavinskaitė. Ji per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/3 trit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir septynis kartus suklydo.

„Šiaulių“ ekipą į priekį vedė 20 taškų pelniusi (4/6 dvit., 2/6 trit., 6/8 baudos) ir 4 kamuolius sugriebusi Dominyka Paliulytė.

19 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 6/6 baudos) pridėjo Gintarė Paulauskaitė, taip pat atkovojusi 7 kamuolius.

„Ulikool“: Annika Koster 20 (9 atk. kam.), Candice Warthen 16, Sofia Kosareva 13.

„Šiauliai“: Dominyka Paliulytė 20, Gintarė Paulauskaitė 19 (7 atk. kam.), Anastasija Suščyk 15 (8 atk. kam.), Kamilė Berenytė 13 (8 atk. kam.).